Walaszko BHP - polary z własnym nadrukiem firmowym

dodano: 2021.11.18 ważne do: 2022.11.18 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Polar jako odzież firmowa
Polar z nadrukiem firmowym (logo) jest jednym z podstawowych nośników reklamy firmy. Niezależnie od branży odzież reklamowa sprawdza się jako istotny element działań marketingowych. Polary firmowe obok koszulek stanowią podstawowy nośnik reklamowy używany w okresie zimowym, jak i przez cały rok.

Polar z logiem firmy
Sklep Walaszko BHP oferuje polary z nadrukiem w formie loga firmy lub napisu. Nadruk na polarze wykonywany jest w formie haftu komputerowego, graweru laserowego lub naszywki. Haft komputerowy oraz naszywki na polarze mogą być wykonane w formie odblaskowej. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież polarową czołowych producentów odzieży reklamowej, roboczej i ochronnej BHP: Adler (MALFINI), RIMECK, JHK, DELTA PLUS, MASCOT, PORTWEST, SARA WORKWEAR, CERVA, CXS.

Firmowa odzież polarowa z nadrukiem
Oferujemy polary z nadrukiem w formie elementów odzieży tj
  • męskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • damskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • polarowe bluzy ostrzegawcze z odblaskami
  • kamizelki polarowe z nadrukiem
  • czapki polarowe z nadrukiem
Jeśli szukają Państwo ciepłych, zimowych, roboczych polarów firmowych, reklamowych, medycznych, gastronomicznych, przeznaczonych dla kierowców, pracowników ochrony, magazynu i sklepu lub innych polarów z własnym nadrukiem zapraszamy na stronę naszego sklepu BHP.

https://www.walaszko.pl/polary-z-nadrukiem-firmowym
Kontakt
WALASZKO BHP
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma