Walaszko BHP - polary z własnym nadrukiem firmowym

Zdjęcia:

Województwo: cały kraj / Internet
Firma: WALASZKO BHP
E-mail: marketing@walaszko.pl
Strona WWW: https://www.walaszko.pl/polary-z-nadrukiem-firmowym
   
dodano: 2021.11.18
ważne do: 2022.11.18

Szczegóły ogłoszenia:

Polar jako odzież firmowa
Polar z nadrukiem firmowym (logo) jest jednym z podstawowych nośników reklamy firmy. Niezależnie od branży odzież reklamowa sprawdza się jako istotny element działań marketingowych. Polary firmowe obok koszulek stanowią podstawowy nośnik reklamowy używany w okresie zimowym, jak i przez cały rok.

Polar z logiem firmy
Sklep Walaszko BHP oferuje polary z nadrukiem w formie loga firmy lub napisu. Nadruk na polarze wykonywany jest w formie haftu komputerowego, graweru laserowego lub naszywki. Haft komputerowy oraz naszywki na polarze mogą być wykonane w formie odblaskowej. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież polarową czołowych producentów odzieży reklamowej, roboczej i ochronnej BHP: Adler (MALFINI), RIMECK, JHK, DELTA PLUS, MASCOT, PORTWEST, SARA WORKWEAR, CERVA, CXS.

Firmowa odzież polarowa z nadrukiem
Oferujemy polary z nadrukiem w formie elementów odzieży tj
  • męskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • damskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • polarowe bluzy ostrzegawcze z odblaskami
  • kamizelki polarowe z nadrukiem
  • czapki polarowe z nadrukiem
Jeśli szukają Państwo ciepłych, zimowych, roboczych polarów firmowych, reklamowych, medycznych, gastronomicznych, przeznaczonych dla kierowców, pracowników ochrony, magazynu i sklepu lub innych polarów z własnym nadrukiem zapraszamy na stronę naszego sklepu BHP.

https://www.walaszko.pl/polary-z-nadrukiem-firmowym