Nowocześnie zaprojektowane ultrasonografy

dodano: 2022.06.28 ważne do: 2023.06.28 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:


Nowocześnie zaprojektowane ultrasonografy nadające się do wykorzystania w wielu ośrodkach medycznych można zakupić w KOSMED. Zapewniają one wzorcowe zobrazowanie, a także szansę skorzystania z wielu aplikacji. Co ważne, kwota spełni wymagania kliniczne, jak i związane z budżetem. Ultrasonograf cena podawana jest na indywidualnych zasadach, w zależności od tego, na jaki klient się zdecyduje typ.

Wystarczy przesłać zapytanie do sklepu, żeby poznać końcową kwotę. Znany producent ESAOTE dba o to, by w konkretnych urządzeniach były rozwiązania jakimi są: Doppler, praktyczne głowice ultrasonograficzne, czy aplikacje USG pomagające usprawnić standardową pracę lekarzy którzy dokonują diagnozy. O tym, w jaki sposób dopasować stosowny aparat można dowiedzieć się od sprzedawcy. Udziela on istotnych wiadomości, stricte mających wpływ na finalną decyzję o zrobieniu zakupu. Opcja skorzystania z licznych opcji konfiguracji USG to spory plus.

 
Kontakt
kosmed
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma