Oferta Pracy Dla Dziewczyn w Warszawie!

dodano: 2018.04.30 ważne do: 2018.12.31 wyświetleń: 160
Szczegóły ogłoszenia:


Oferta pracy dla Pań-Dziewczyn w wieku 18-30 lat z DŁUGIMI WŁOSAMI, które nie sa zainteresowane siedzeniem w klubie, na prywatce oraz mieszkaniówce.Szukam dziewczyn początkujących w tej branży, oferuje pracę wyłącznie wyjazdową do hoteli w centrum Warszawy.Spotkania z klientami o bardzo wysokiej kulturze osobistej, WYŁACZNIE obcokrajowcami! Spotkania, na które Cię umawiamy są w 100% realizowane !Twoje zdjęcia które nam wyslesz w zgłoszeniu do pracy nie są zamieszczane na żadnym portalu w Polsce jak i na świecie oraz nikomu ich nie wysyłamy!Od Pań wymagana jest pełnoletność oraz dyspozycyjność, ponieważ im więcej Jesteś obecna w pracy, tym więcej zarabiasz. Poszukujemy tylko osób zamieszkałych w Warszawie , najchetniej blisko centrum ,ale bierzemy pod uwage również dalsze dzielnice.Oferujemy Bardzo Wysokie Zarobki na godzine czasu 100% dla Ciebie.Czekamy na zgłoszenie w formie: 4 widoczne NORMALNE AKTUALNE zdjecia sylwetki od stóp do głowy wyłacznie z widoczną twarzą (nie zasłoniętą) z bliska.Inne informacje: wiek/waga/wzrost rozmiar biustu, kontaktowy numer telefon proszę rowniez wyslac na emaila.

Wszystkie pytania na temat STAWKI FINANSOWEJ DLA CIEBIE ! udzielamy WYŁĄCZNIE po otrzymaniu pełnego zgłoszenia do pracy tj (( 4 zdjec sylwetki w pozycji stojącej w ubraniu , numeru telefonu oraz twojego opisu )).Zdjecia aktualne z widoczną twarzą z bliska ,bez logo,bez napisów .Prosze nie wysyłac zdjęc zciagnietych z internetu ,bez problemu rozpoznajemy takie zdjecia.Email kontaktowy top.girls@go2.plOdpowiedzi nie zawierające 4 zdjęc ,numeru telefonu oraz opisu osoby nie będa brane pod uwageDziekujemy za uwazne i ze zrozumieniem przeczytanie naszego ogłoszenia.
Kontakt
Oferta Pracy
ul. Centrum, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Komentarze (1)
Rosnąco Standardowy
  • sputnikov 2018-04-30 08:33:44 Zgłoś
    na sekksy
    Zwykła praca przy sekksach, nic innego, a i zdjęcie wycieknie w internet do ahmedów czy innych allahów kek
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma