Syndyk sprzeda wysposażenie kuchni dla loakli gastronomicznych

dodano: 2019.09.09 ważne do: 2019.12.17 wyświetleń: 9
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Syndyk masy upadłości Chopstix Group Polska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie ofert na sprzedaż ruchomości w postaci wyposażenia kuchni z przeznaczeniem dla lokali gastronomicznych (bemary, witryny chłodnicze, chłodziarki, frytownice, parowniki do ryżu, woki, pojemniki GN na żywność, stoły metalowe, zlewozmywaki metalowe, itp.) po cenach netto nie niższych niż cena oszacowania.
            Pisemne oferty należy składać w języku polskim osobiście lub przesyłką w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 25 września 2019 r. na adres: Biuro Syndyka Ewa Frontczak, ul. Piotrkowska 177 A lok. 1, 90-447 Łódź, z czytelnym napisem na kopercie: „Oferta zakupu ruchomości” (decyduje data doręczenia oferty na podany adres).
            Wykaz ruchomości do sprzedaży dostępny jest na zapytanie przesłane na adres: kancelaria@4web.pl. Wszelkie informacje dotyczące przedmiotu konkursu ofert udzielane są pod numerem tel. 660 44 12 12 w godzinach od 9.00 do 15.00.
            Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 26 września 2019 r.
            Syndyk zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu ofert bez wybrania którejkolwiek z ofert. Ogłoszenie oraz warunki konkursu mogą być zmienione lub odwołane.
 
Kontakt
Pani Ewa Frontczak
ul. Piotrkowska, 90-447 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma