Regeneracja Filtrów cząstek stałych

dodano: 2019.05.30 ważne do: 2019.09.06 wyświetleń: 28
500 PLN
Szczegóły ogłoszenia:


Nasza technika jest uznana w Polsce i Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy najwyższy standard obsługi, a także fachowe doradztwo. Pomagamy również naprawiać błędy innych warsztatów, które nie poradziły sobie ze zużytym filtrem.
Nasza technika polega nie tylko na oczyszczaniu filtrów z nagromadzonych zanieczyszczeń, ale także na odbudowie struktury filtra: regenerujemy właściwości powłoki galwanicznej, kluczowej dla działania filtra FAP/DPF.
Jesteśmy jedynym zakładem w Polsce, który oferuje coś więcej niż samo dopalanie zgromadzonej sadzy. Nasza unikalna metoda przywraca filtrom pełną wydajność.
Jak to robimy?
Poddajemy filtry wielogodzinnemu i złożonemu procesowi oczyszczania i regeneracji za pomocą opracowanych przez nas urządzeń. Na koniec dokładnie sprawdzamy filtr, aby mieć pewność, że kanaliki zostały oczyszczone, a urządzenie odzyskało sprawność.
Każdemu klientowi doradzamy, jak powinien korzystać ze swojego odnowionego filtra, aby posłużył mu przez kolejne 100, 200, a nawet 300 tysięcy kilometrów.
Zapraszamy do “Krzywińskiej Regeneracji”
http://www.ekologiczneauto.pl
Krzywiń 64-010, ul. Kościańska 81
Masz Pytanie zadzwoń! Chętnie na nie odpowiemy.
Kontakt
Andrzej
Wybierz Krzywiń, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma