Artykuły biurowe

dodano: 2022.07.15 ważne do: 2023.07.15 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Tensklep.pl oferuje w niemal pełnym wyborze artykuły biurowe dla waszego biznesu. Zajmujemy się zaopatrywaniem firm dużych jak i małych ale także jednostek budżetowych, placówek oświatowych i służby zdrowia oraz wszelkich biur w konieczne do ich poprawnego działania artykuły biurowe i w niezwykle rozległym asortymencie. Na naszym portalu znajdziecie zarówno drobne podstawowe przybory do biura takie jak zszywki, spinacze, klipy, pinezki do tablic korkowych, segregatory biurowe na dokumenty, teczki w wielu wersjach użytkowych, pojemniki na dokumenty do archiwizacji. Oczywiście także dziurkacze i zszywacze do papieru, sam papier i urządzenia biurowe. Ponadto środki czystości takie jak chemia gospodarcza, ręczniki papierowe i papier toaletowy oraz podstawowe produkty spożywcze do biur.

Pod adresem: https://tensklep.pl/artykuly-i-materialy-biurowe znajdziesz wyczerpującą ofertę. Przydatne dla twojego biznesu artykuły biurowe możesz zamówić przez naszą witrynę internetową lub przez telefon numer 695 840 695.

Przybory biurowe dostarczamy kurierem na obszar całej Polski. Kraków - dostawa gratis przy zamówieniu za min. 150 zł. Przy zakupie na ponad 300 zł - dodajemy do zamówienia cenny gratis. Zapraszamy do naszego sklepu online z artykułami biurowymi.
Kontakt
tensklep.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma