Profesjonalne odzyskiwanie danych z kart sd - Afio

dodano: 2022.05.20 ważne do: 2023.05.20 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:

Rzetelne odzyskiwanie danych pendrive to specjalność firmy Afio. Oferowana usługa skierowana jest na równi do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Laboratorium analizy wstecznej wykonuje odzyskiwanie danych z kart sd, wybierając do tego sprzęt najnowszej generacji. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na to, że w zakresie współpracy otrzymają cenne dla nich treści. Cennik wyznaczony jest na indywidualnych zasadach, zależnie od typu uszkodzeń. Duże doświadczenie pracowników firmy pozwala odzyskiwać dane z nośników zniszczonych zarówno logicznie, jak i mechanicznie.

Najpierw eksperci przeanalizują wszystko wyjątkowo starannie, a potem zadecydują, jaką mają wybrać metodę pracy. O tym, co będzie robione klienci są poinformowani szczegółowo. Prace naprawcze odbywają się bez komplikacji, wobec czego ważne dane są zabezpieczane. Najczęściej odzyskiwane są informacje z przenośnych pamięci USB, kiedy wcześniej dojdzie do uszkodzenia tablicy partycji MBR. Wtedy też dysk nie jest zauważalny lub nie można dostrzec jednej z jego partycji.

 
Kontakt
Afio
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma