JB STAL - obróbka metali, piaskowanie

dodano: 2022.03.29 ważne do: 2023.03.29 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Dwa typy przemysłu - lekki i ciężki są nam niesłychanie dobrze znane. Ciężki łączy nam się z dużymi oraz zagmatwanymi działaniami, z kosztownymi procesami wytwórczymi, z zadaniami na najwyższą skalę. Przeciwieństwem tego będzie przemysł lekki. Przemysł lekki jest oddziałem gospodarki, jaki absorbuje się w głównej mierze wytwarzaniem artykułów do masowego użytku, na przykład przez obróbkę skrawaniem - obróbka metali ostrowiec świętokrzyski A w związku z tym do tego przemysłu zaliczymy produkowanie tkanin i wszystkiego, co z nimi związane, produkcja materiały, odzieży, obuwia, wyrobów skórzanych, tekstyliów, włókien.

Wszelkie produkty z ceramiki czy szkła też kwalifikowane są do przemysłu lekkiego. Większa część z nas pracuje w takim przemyśle lekkim. W przeciwieństwie do przemysłu ciężkiego w przemysł lekki nie angażuje się takich specyfików. Przemysł lekki to produkcja masowa, to wytwórczość dla stereotypowego kontrahenta, jest przeciwieństwem przemysłu ciężkiego, jaki to skoncentrowany jest na wytwórczości dla innych typów przemysłu, nie dla konsumenta indywidualnego. Przemysł lekki ma duże przesłanie dla gospodarki jako ogółu.


JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec
ul. Chopina 23
37-400 Nisko

Zakład produkcyjny:
ul. Sandomierska 8, 37-400 Nisko

Dane kontaktowe:
tel. +48 882 109 713
e-mail: kontakt@jbstal.pl
 
Kontakt
JB STAL
woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Płatności obsługuje firma