Praca dla Opiekuna/ki Seniora w Mengen

dodano: 2019.01.30 ważne do: 2019.03.31 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:
Interkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Jesteśmy firmą godną zaufania.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Opiekunka do Seniora Markusa z parkinsonem
Atuty oferty:
- osobny pokój z łazienką w domu w Mengen
- samochód do dyspozycji
- 3 razy w tygodniu Pflegedienst
- dostęp do Internetu
- sklepy w pobliżu.
O ofercie:
Podopieczny ma 85 lat i mieszka z całkowicie sprawną żoną. Senior cierpi na chorobę parkinsona. Pan Markus wymaga podtrzymywania i wsparcia przy chodzeniu, porusza się o rollatorze, ale jego stan w ostatnim czasie się pogorszył i aktualnie pan jeździ na wózku. Pan potrzebuje pomocy w jedzeniu posiłków i toalecie, ale tu pomaga również żona.

Zadania:
- pomoc w ubieraniu/higienie
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego.
Oczekiwania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych
- prawo jazdy.
Oferujemy:
- otrzymasz wynagrodzenie do 1400 EUR netto
- zyskujesz legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- gwarantujemy składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4700 zł brutto)
- minimum formalności - jedna, czytelna umowa
- możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC
- zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów
- wysokiej jakości opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.
Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. :
666 826 912
Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Kontakt
InterKadra Sp. z o. o.
ul. Łagiewnicka, Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności