INŻYNIER JAKOŚCI W DZIALE PROJEKTÓW

dodano: 2019.01.28 ważne do: 2019.03.29 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Strzelcach Krajeńskich, poszukujemy kandydata na stanowisko

/miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kontrola wymagań klienta, norm, standardów jakościowych
  • Wsparcie Kierowników projektu w planowaniu procesów w projektach
  • Wsparcie Kierowników projektu w rozpatrywaniu reklamacji
  • Bieżąca analiza błędów w projekcie
  • Wsparcie w realizacji audytów wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rysunku technicznego, metod pomiarowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jest mile widziana
  • Wiedza z zakresu APQP / VDA, FMEA, MSA / VDA5, PPAP / PPF, cechy specjalne, SPC, zasady bezpieczeństwa produktu
  • Znajomość procesu audytowania procesu oraz produktu
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Samodzielność

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną pod adresem http://www.ochrona-danych.audit.com.pl oraz umieszczenie w CV oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w bazie danych firmy AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 20 oraz na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją bieżących oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą zbierania, przetwarzania i ochrony moich danych osobowych dostępną na stronie: http://www.ochrona-danych.audit.com.pl

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: emilia.kaminska@audit.com.pl  tel. 508 913 479

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Kontakt
AUDIT Doradztwo Personalne
Gorzów Wlkp., woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności